Spodnie dla wysokich dziewczyn!

spodnie

Kobiety w Polsce i Europie podobno robią się coraz wyższe. Poprzednie pokolenia nie miały szans na diety, ćwiczenia, nawet WF w szkole był rzadko dostępny. Gdy nasze mamy były młode, „wysoka dziewczyna” mierzyła sobie około 165 centymetrów, i rzadko kiedy miała długie nogi. Dziś taki wzrost jest „przeciętny”, a wysokie dziewczyny mogą być niewiele niższe od wysokich mężczyzn – metr siedemdziesiąt, nawet 180 cm wzrostu nie jest niczym dziwnym – a dziewczyny często noszą spodnie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie by pokazać zgrabne nogi.

Oznacza to, że jeśli jesteś wysoka, wiele dziewczyn będzie ci zazdrościć wzrostu i budowy ciała – ale czasami trudno znaleźć nie tylko mężczyznę, który odważy się zaprosić cię gdzieś, ale także spodnie na jesień, które będą na ciebie pasować.

spodnieOczywiście, wysokie dziewczyny wyglądają czasem jak modelki na wybiegu. Zatem możesz spróbować zadziałać jako modelka i nosić co bardziej modne, awangardowe trendy, których niższe dziewczyny po prostu nie dadzą rady nosić – obcisłe spodnie czy krótkie topy. Na przykład,, wysokie 15 centymetrowe obcasy mogą uczynić z ciebie żyrafę na szczudłach, ale spokojnie będziesz elegancko prezentować się w ładnych butach na 10 cm obcasach. Wciąż istnieje kilka rodzajów ubrań, które po prostu nie wyglądają dobrze na wyższej kobiecie.

Jednym z takich ubrań będą obcisłe krótkie spodnie – czasem po prostu pokazują dużo. Ich zadaniem jest zakrywać pupę i tylko pupę – i może nie być łatwo znaleźć odpowiednią wersję takich spodenek dla wysokich pań. Takie spodenki odsłaniają chyba zbyt wiele, i jeśli jesteś wysoką kobietą warto poszukać bermudów czy innych rozsądnych spodni na jesień.

Krótkie tuniki mogą też wyglądać na tobie jak dziwny strój cyrkowy. W ogóle, jeśli nie możesz podnieść swoich ramion w górę, lub zginać ich bez pokazywania światu swoich strategicznych obszarów, odsłaniając spodnie, takie topy mogą nie nadawać się dla wysokich kobiet. Wiele wysokich kobiet ma też problem z krótkimi rękawami – to znaczy, długimi rękawami, które są zbyt krótkie dla ich budowy.

I wreszcie, należy unikać pionowych pasów, które jeszcze bardziej wyciągną cię w pionie. Nie musisz ich stosować, pozwól niskim dziewczynom korzystać z pasów – a jeśli jesteś pluską, spróbuj zainteresować się innymi geometrycznymi wzorami.

Może Ci się spodobać także...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *