Ładna jedwabna bluzka – coś dla naszych czytelniczek

bluzki

Witajcie, kochane! Czy jest coś bardziej eleganckiego niż ładna jedwabna bluzka zapinana na guziki? W wielu firmach jest to kluczowy element Twojej odzieży – wielu pracodawców kupuje eleganckie, dobrze dopasowane bluzki, które pracownicze służą jako mundury robocze. Można je ubierać na bardziej lub mniej eleganckie okazje, a mogą sprawdzić się nie tylko jako ubranie do pracy – można nosić jedwabną bluzkę na wieczorną imprezę, zwłaszcza jeśli jest ładnie zdobiona i wyhaftowana, jak te ze strony https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki. Połącz je z obcasami lub koturnami oraz innymi modnymi dodatkami, aby zapewnić jak najlepszy wygląd na imprezę. Ale są jeszcze inne problemy, o których powinnaś pamiętać!

Szew na ramieniu twojej białej bluzki powinien być równy z twoim ramieniem. Taki szew powinien się następnie zakrzywiać pod pachą. Oznacza to, że koszula dobrze pasuje do ciebie, gdy podnosisz ręce lub ruszasz ramiona. Nie musisz ograniczać swojego ciała w zbyt małej bluzce! Dlatego każda polecana przeze mnie bluzka powinna być specjalnie dopasowana przez krawcową – nie kosztuje to tak dużo, kilkanaście złotych.

bluzkiOgólnie jednak, bluzki wyglądają lepiej, gdy także twoja talia jest dopasowana. Jednak u niektórych kobiet głębsze wcięcie może podkreślić dekolt, odciągając oko od szerokiej talii i od dołu. Zastanów się, czy nie kupić bluzki z kołnierzem w serek, który pokaże twój dekolt – lub nosić zapinaną na guziki bluzkę z odpiętymi guzikami by samej stworzyć taki dekolt! Ogólna zasada jest taka, że im mniejszy rozmiar twego biustu, na tym więcej możesz sobie pozwolić.

Koszule i bluzki z długimi rękawami doskonale nadają się do formalnego noszenia, ale trzeba je połączyć z dopasowanymi spodniami. Uważaj jednak, aby nie były one zbyt opięte. Upewnij się, że rękaw sięga do nadgarstka, aby uzyskać najlepszy formalny wygląd.

Prawie każdy duży sklep odzieżowy będzie miał masę damskich topów jak białe koszule i białe bawełniane bluzki na sprzedaż. Możesz wybrać bez problemu top, który lubisz, w dowolnym stylu i kroju. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego stylu, spróbuj po prostu zlecić przeróbkę bluzki u krawcowej – w ten sposób będziesz miała bluzkę dopasowaną do kształtu twojego ciała.

Może Ci się spodobać także...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *