Dla niej i dla niego – koszulki tworzące jedną całość

Dla niej i dla niego – koszulki tworzące jedną całość

Świat t-shirtów to gigantyczny ocean ciekawych pomysłów i awangardowych propozycji, dzięki którym można lepiej wyrazić siebie i coś światu zamanifestować. Nie da się ukryć, że lwią część naszej kultury tworzymy dookoła miłości i to właśnie uczucie zdecydowanie najbardziej nas inspiruje. Nie można się zatem dziwić, że ma to swoje odbicie także w świecie koszulek, gdzie tworzone są specjalne koszulki dla par. Część z nich może nosić tylko jedna osoba i nie będzie tym nic złego, ale większość z takich propozycji przeznaczona jest do noszenia we dwójkę. W przeciwnym razie ich nadruk nie będzie miał najmniejszego sensu.

Kocham cię!

Najprostsze wzory takich koszulek dla par informują po prostu, że ona jest zakochana w nim, a on jest zakochany w niej. Takie propozycje lubią w szczególności panie, które lubią pochwalić się swoim mężczyzna, ale przy okazji upewnić się, że wszystkie rywalki w całym powiecie są dobrze poinformowane o jego przynależności. Tego typu koszulki są najczęściej niezbyt wyszukane i prezentują podzielony na pól napis miłość, nierzadko w jego angielskim wydaniu, jak również mogą wyglądać niczym wisiorki z pękniętym sercem: rysunki na nich można złożyć i wtedy powstanie z nich jedno, nieuszkodzone serce.

    Nie brakuje również napisów, które w sposób bardzo bezpośredni informują o tym, że ten mężczyzna jest zajęty przez kobietę, która idzie zaraz obok niego, a ta kobieta należy do pobliskiego mężczyzny w pobliskiej koszulce. W większości przypadków artyzm takich koszulek dla par nie jest dziełem sztuki, ale nie kupuje się ich dlatego, by rywalizować z dziełami Michała Anioła. Celem ich posiadania jest wykrzyczenie swojej miłości i do tego celu nadają się po prostu fenomenalnie.

Koszulki dla par

Jesteśmy razem i mamy poczucie humoru

    Trochę inne podejście do koszulek przeznaczonych dla par prezentują koszulki nastawione raczej na odrobinę żartu i prezentujące dystans do osób je noszących. Takie koszulki to idealny prezent na okrągłą rocznicę od znajomych lub  skoordynowany prezent na wieczór kawalerski i wieczór panieński. Jedna koszulka będzie oznajmiała, że nosi ją diablica, a druga, że ma ją na sobie sam diabeł. Jeszcze inna koszulka może informować świat, że ktoś jest pod pantoflem, a druga koszulka z pary wyraźnie wskaże, kto tym pantoflem tłamsi swoją drugą połówkę. Na takie koszulki trzeba jednak uważać, ponieważ mają w sobie niemal zawsze silny ładunek humorystyczny, a nie każda osoba jest w stanie wykrzesać z siebie tyle dystansu do osoby własnej i do swojego związku, by w takich koszulkach czuć się dobrze. Nie ma oczywiście co dramatyzować, ponieważ jest to ubiór raczej na imprezę czy spacer po parku niż do pracy i na uroczystość rodzinną.  

Nowożeńcy

    Specjalnym rodzajem koszulek tego typu są przemyślne koszulki dla nowożeńców. Informują one cały świat, że ten brodaty, albo przynajmniej ten trochę brzydszy, to mąż, a ta ładna obok to żona. Można to naturalnie wyrazić na bardzo wiele sposobów, ale przekaz zawsze jest bardzo jasny: jedno to mąż, a drugie to żona.

Back to Top