Stylowe porady modowe

Każda kobieta chce się dobrze zaprezentować, nosić modne ciuchy, ale warto wiedzieć, w co zainwestować swoje pieniądze, jeśli chodzi o modę i styl. Znam kobiety, które oszczędzają, kupując stylowe — ale za małe buty, po czym męczą się w nich przez miesiące. Nie należy oszczędzać na butach, które będziesz nosiła przez cały dzień, ani na innych ubraniach. Jak pisze strona modowa terazmoda.pl — komfort jest priorytetem.

Drogie buty są naprawdę warte wydanych pieniędzy!

Pierwszym względem przy zakupie obuwia — i innych ubrań, które będziesz nosiła przez cały dzień — jest komfort. Nie ma sensu, aby buty powodowały pęcherze i odciski, nie ma też powodu, byś kupiła parę stylowych szpilek, która nie pasuje do niczego. Pieniądze wydawane na modne, wygodne, dobrze dopasowane obuwie są zawsze dobrą inwestycją.

Tani makijaż nie jest wart oszczędności!

Nie wyrzucaj pieniędzy na tanią, rozpadającą się szminkę lub tanie cienie do powiek – tani makijaż z supermarketu bez wątpienia sprawi, że będziesz mniej atrakcyjna. Jeśli kupować kosmetyki, to tylko dobrej jakości lub w ogóle nie noszę makijażu.

Zawsze kupuj nową bieliznę

Zawsze należy nosić nową, czystą, dobrze utrzymaną bieliznę dla kobiet. Nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć — i nie ma sensu trzymać się starych, brudnych, rozciągniętych majtek! Wyrzuć je i odwiedź lokalny sklep z bielizną raz na jakiś czas! Możesz zainwestować w seksowne stringi albo bardziej dopasowane slipy.

Tylko najlepsze biustonosze

Nie torturuj siebie! Twoje piersi i plecy zasługują na to, co najlepsze. Możesz wydać pieniądze na kilka tanich biustonoszy, które będą cię torturować lub na jeden bardzo dobry, który nie sprawi, że piersi będą cię bolały cały czas! To twoja decyzja, twoje pieniądze i zdrowie.

Nie jesteś za stara na te ciuchy

Uważam, że czterdziestoletnia kobieta, nosząca skórzaną kurtkę to co innego niż czterdziestolatka, która nosi skórzaną kurtkę, by wyglądać jak dwudziestoletnia dziewczyna! Nie chodzi o to, by stylizować się na młodszą kobietę, tylko znać swoje możliwości i wiedzieć, co na tobie dobrze wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *