Kupujemy eleganckie kolczyki

Podłużne, okrągłe, srebrne i złote, z kryształami Swarovskiego lub perłami… Kolczyki są biżuterią ukochaną przez kobiety w każdym wieku. Pozwalają na całkowitą zmianę image’u, podkreślając rysy twarzy, dzięki czemu każda kreacja staje się bardziej drapieżna lub niezwykle romantyczna.

Jak dobrać kolczyki do kształtu twarzy?

Każda kobieta ma inny kształt twarzy. Niektóre buzie są trójkątne, inne owalne, a jeszcze inne okrągłe. Wybór kolczyków powinien być podyktowany nie tylko jakością i wyglądem biżuterii, ale także indywidualnymi cechami urody. Panie z owalną twarzą potrzebują kolczyków, które nadają mu charakterystyczne cechy. Najlepsze są te w kształcie trójkąta lub kwadratu. Do trójkątnej lub kwadratowej twarzy pasują krótkie, okrągłe, raczej mniej pionowe kolczyki. Panie o okrągłych twarzach będą wyglądać wspaniale z długimi kolczykami, które nadają nieco elegancji.

Szukasz prezentu? Kolczyki będą idealne!

Możesz znaleźć kolczyki na co dzień jak i odpowiednie jako uzupełnienie stroju weselnego i wieczorowego. Piękne modele z perłami lub kryształkami Swarovskiego to także świetny pomysł na prezent. Urodziny, imieniny, Dzień Matki czy ważny jubileusz są warte świętowania, a prezent w postaci biżuterii zawsze przynosi wiele radości. Pamiętaj, że biżuteria w jakiejkolwiek formie nigdy nie wychodzi z mody, a złoto lub srebro są drogocennymi, wiecznymi i zawsze pięknymi materiałami.

Stwórz własne kolczyki

Twoje własne kolczyki mogą być naprawdę pięknie zdobione lub zdobione, wiele osób zajmuje się takimi dekoracjami i sprzedaje je albo w swoich sklepach, albo w Internecie, albo na ulicach. Czasem możemy je spotkać na letnich targowiskach lub na ulicach znaleźć różne wystawy, na których widać biżuterię, którą oczywiście można kupić. Wiele osób podziwia takie rzeczy, i możemy być prawie pewni, że nikt nie ma identycznych ozdób – takie kolczyki nie są zrobione maszynowo, ale ręcznie.

W każdym razie, możesz spróbować szczęścia i przynajmniej próbować zrobić taki cud. Naturalnie wymaga to dużo cierpliwości i pomysłu, ale każda kobieta. „Podstawę” kolczyków można kupić lub zamówić w wielu sklepach, chodzi o drewniane kształty kolczyków, na których chcemy się oprzeć: koła, kwadraty lub inne kształty. Wystarczy mieć farby i pomysł – nie potrzebujemy niczego więcej. Możesz uwolnić wyobraźnię i tworzyć tanie ozdoby – to tylko twój wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *